Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Stanowiska i kontakty

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
ul. Brama Brzostowska 1, 67-200 Głogów
Portiernia: nr tel. (76) 834-10-81, (76) 835-30-38, 506-326-368
Sekretariat: nr tel./fax (76) 833-30-38
e-mail: muzeum@muzeum.glogow.pl
NIP:693-13-65-936, Regon: 000651000

 

Dyrektor: Waldemar Hass,

 

I. Księgowość

Główny Księgowy: 
Agnieszka Wąsik,
e-mail: agnieszka.wasik@muzem.glogow.pl

Alina Stefaniak

II. Dział Administracyjny

Kierownik Administracyjny: 
Remigusz Smolin,
e-mail: remigiusz.smolin@muzeum.glogow.pl 

Jacek Joniec

a) Kadry

Małgorzata Żmuda,
e-mail: malgorzata.zmuda@muzeum.glogow.pl 

b) Sekretariat
muzeum@muzeum.glogow.pl

Anna Zygmunt
email: anna.zygmunt@muzeum.glogow.pl

c) Biblioteka Muzeum

Agnieszka Grasza,
e-mail: agnieszka.grasza@muzeum.glogow.pl

 

III. Dział Gospodarczy

Kierownik: 
Anna Jędruch,
e-mail: anna.jedruch@muzeum.glogow.pl

Ewa Hofmańska

Ewa Szlachta

Renata Predygier

Walentyna Majka

Małgorzata Piszcz

Katarzyna Berta

Halina Cabaj

Jan Wyrwas

Krzysztof Charewicz

 

IV. Dział Historyczny

Kierownik: 
Jarosław Helwig,
e-mail: jaroslaw.helwig@muzeum.glogow.pl 

Renata Matysiak

Jerzy Dymytryszyn

 

V. Dział Głównego Inwentaryzatora Zbiorów

Kierownik: 
Agnieszka Frączkowska-Pyra,
e-mail: agnieszka.pyra@muzeum.glogow.pl

Małgorzata Sułkowska

Karol Seidel

 

VI. Dział Organizacji Wystaw i Edukacji 

Kierownik: 
Agnieszka Filipczak,
e-mail: agnieszka.filipczak@muzeum.glogow.pl

a) Pracownia Edukacyjna

Anna Wawryszewicz

Magdalena Świderska

Maciej Iżycki

b) Pracownia Organizacji Wystaw

Eryka Stolarska

Ewelina Wyrwas  

 

VII. Dział Regionalistyczny

Kierownik: 
Agnieszka Górska,
e-mail: agnieszka.gorska@muzeum.glogow.pl,

a) Pracownia Edukacji Regionalistycznej i Promocji

Dorota Kuźniak-Machaj

Paulina Włodarczyk

b) Pracownia Archeologicznych Badań Terenowych

Zastępca Kierownika: 
Zenon Hendel,
e-mail: zenon.hendel@muzeum.glogow.pl 

Wacław Pogorzelski

Aleksander Dobrowolski

 

Ośrodek Archeologiczno-Numizmatyczny - Oddział Muzeum

Kierownik: 
Katarzyna Bernaciak,
e-mail: katarzyna.bernaciak@oan.glogow.pl,

Zastępca Kierownika: 
Natalia Bartczak,
e-mail: natalia.bartczak@oan.glogow.pl,

 

I. Dział Archeologiczno-Numizmatyczny

a) Pracowania Archeologiczna 

Jakub Szajt

b) Pracownia Numizmatyczna 

Marzena Grochowska-Jasnos

Krystian Książek

 

II. Pracownia Konserwatorska

Główny Konserwator: 
Katarzyna Bernaciak

Weronika Korycka

 

 

Inspektor Ochrony Danych (IOD)

Magdalena Wadas, 
e-mail: iod@muzeum.glogow.pl,
tel. (76) 300 01 40

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Data utworzenia:2019-10-30
Data publikacji:2019-10-30
Osoba sporządzająca dokument:Anna Jędruch
Osoba wprowadzająca dokument:Mateusz Maj
Liczba odwiedzin:3823